logo DHwebDalší služby

dalsi sluzby


Zde je nabídka našich doplňkových služeb. Pokud některý Váš požadavek bude mimo naší specializaci, dokážeme si poradit díky spolupráci externích firem. Máme dlouholeté zkušenosti s internetem a víme s přehledem, kde co hledat.

h2 Internetové aplikace

Náklady na vývoj samostatné internetové aplikace, např. elektronického obchodu s možnosti on-line placení nebo publikačnícho systému se spolehlivým zabezpečením mohou dosáhnout mnoha desítek tísic korun a vývoj může trvat i několik měsíců. Pokud Vaše firma nemá zájem investovat tolik prostředků, zařídíme pronájem nebo zakoupení licence již hotové aplikace tak, aby co nejlépe splňovala Vaše požadavky.

h2 Analýza návštěvnosti

Chcete vědět maximum o chování návštěvníků Vašich stránek? Provedeme přesnou detailní analýzu přístupů (na základě serverového log souboru). Přehledně zpracujeme řadu statistických údajů jako geografické zastoupení, čas a počet přístupů, průměrný počet zobrazených stránek, přístupy z vyhledávačů, nejvíce vyhledávaná slovní spojení, nejčastěji zobrazované fotografíe, pořadí zobrazených stránek a mnoho dalších.

h2 Reklama a marketing

Chcete se na internetu zviditelnit? Upravíme obsah Vašich stránek pro přístupnost přes vyhledávače a provedeme registraci ve 20 nejpoužívanějších českých a zahraničních katalozích i fulltextových vyhledávačích. Zajistíme i přední (placená) místa na vyhledávačích. Dále navrhneme a zrealizujeme přesně cílenou internetovou reklamní kampaň na podporu Vaší internetové prezentace, konkrétního výrobku nebo služeb. Dejte o sobě ostatním vědět!

h2 Multimedia & Grafika

Digitální fotografie - zhotovíme vám digitální fotografie
Úprava fotografií - naskenujeme a upravíme klasické fotografie
Tvorba bannerů - vytvoříme reklamní proužky v libovolném formátu

h2 IT - Konzultace, správa sítí

Provedeme rozbor používání informačních technologií ve Vaší firmě, analýzu stávajících webových stránek a navrhneme změny a vylepšení pro zvýšení efektivity. V rámci komplexních služeb našim klientům zajištujeme prodej hw&sw včetně realizace a správy sítí.

nahoru

Technická podpora | Nabídka spolupráce  E-mail: info@dhweb.cz Tel:+420-777 198 167 
Design by DHweb All Rights Reserved © 2003-2007